Magia prezentów z Twoich zdjęć

Co roku są święta Bożego Narodzenia i co roku wielu z nas zastanawia się, jakie upominki (w imieniu Świętego Mikołaja oczywiście…) przygotować dla bliskich. W artykule podsuwamy kilka prostych pomysłów, które już na początku gwarantują co najmniej jedno – niepowtarzalność. Jeśli do wykonania prezentu użyjemy własnoręcznie zrobionej fotografii, po prostu mamy pewność, że będzie to rzecz absolutnie jedyna w swoim rodzaju! Minimum, którego potrzebujemy, to zdjęcie, najlepiej w postaci pliku cyfrowego. Zanim pobiegniemy do sklepu, warto przejrzeć własne zbiory fotografii i wykorzystać kilka z nich do stworzenia niepowtarzalnych, oryginalnych upominków.

Wystarczy podłączyć się do Internetu, wejść na stronę www.eobraz.pl ,  złożyć zamówienie, wysłać zdjęcie – nawet mailem – i odebrać gotowe zlecenie w Studio Fotografii Łukasz  Rak na ul. Czackiego 18 lub z rąk listonosza.

eOBRAZ.pl to internetowy zakład fotograficzny oferujący profesjonalne usługi takie, jak wywoływanie odbitek, dużych zdjęć, fotografii na płótnie czy fotokalendarzy. Umożliwia sprawne składanie zamówień bez ściągania oprogramowania i z prostą rejestracją. Inspiruje poprzez pokazywanie klientom gotowych propozycji, a dzięki wysokiej interaktywności ułatwia także doskonalenie zdjęć. Każdy może więc samodzielnie wykadrować fotografię, wybrać jej format, papier, oprawę, dodać napis czy zmienić zdjęcie na czarno-białe, sepie. Wszystko odbywa się o dowolnej porze dnia, w domowym zaciszu lub innym dogodnym dla nas miejscu z dostępem do sieci. Oferowane usługi z pewnością dostarczą wielu pomysłów na prezenty gwiazdkowe. Może jednym z nich będzie kalendarz noworoczny ze zdjęciami dzieci, wnuków, a może oprawione w ramę zdjęcie z ostatnich wakacji. Z pewnością warto dzielić się miłymi wspomnieniami z najbliższymi, a świąteczna atmosfera temu sprzyja.

Klasyka na półkę lub na ścianę

Zdjęcie w tradycyjnej ramce to prosty i chyba trochę niedoceniany upominek, którego uroda zależy przede wszystkim od ramki, ale nie tylko. Warto też pamiętać o dodaniu passe-partout, które dodatkowo wydobędzie walory naszej fotografii.

 

Zdjęcie oprawione w złotą ramę, z jasnym passe-partout. Całość w formacie 15x21cm. W naszej promocyjnej ofercie już za 16zł. Inne propozycje zdjęć w ramie można znaleźć w dziale promocje: http://www.eobraz.pl/k,promocje-66.html

Wyjątkowy kalendarz

Powieszony na ścianie kalendarz ze zdjęciami najbliższych to prezent, który spodoba się każdemu. W naszej ofercie znaleźć można kalendarze jednoplanszowe, 7 stronicowe, 13 stronicowe w dwoch formatach: 21×30 i 30x40cm. Kalendarz można stworzyć samemu na naszej stronie dodając na każdy miesiąc dowolne zdjęcie. Kalendarze na nadchodzący rok będzie można nabyć od najbliższej niedzieli na naszej stronie: http://www.eobraz.pl/fotokalendarz/        W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonu: 600 828 149 i 697 012 512 również po godzinach zamknięcia zakładu.

Przykład jednoplanszowego kalendarza na cały rok. Cena już od 15zł!

Prosto i elegancko

Ciekawą alternatywą dla zdjęcia w ramie jest artblok:http://www.eobraz.pl/p,artblok_30x40cm-209.html

To zdjęcie w grubej przestrzennej ramie o formacie 30x40cm. Świetnie komponuje się w każdym wnętrzu. Cena formatu 30x40cm została do świąt obniżona o 15%.

Świąteczne porządki rodzinnych fotografii

Okres świąteczny to także porządki-również zdjęciowe. To zapewne ostatnia okazja aby uporządkować swoje zdjęcia z całego roku. Jednorazowe zebranie i pogrupowanie zdjęć niejedną osobę przysparza o dreszcze… Z pomocą przychodzą nasze pakiety zdjęć, dzięki którym uzyskujemy dobrą cenę na zdjęcia w formacie 10x15cm-48groszy/sztuka (30% taniej od ceny regularnej), a także 3 miesiące na realizację pakietu odbitek. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w sklepie w zakładce pakiety:http://www.eobraz.pl/pakiety/lista

Dla minimalistów

Idealna alternatywa dla antyram-poznaj zalety zdjęć na piance.

Zdjęcia na piance – ciesz oczy ozdobami, które można podziwiać z każdej perspektywy, gdyż nie odbijają światła.

Zero szkła – długotrwała radość z wiszących na ścianie fotografii, których nie musisz oprawiać w ramki, a więc nigdy nie będą narażone na stłuczenie.

Montaż za pomocą taśmy dwustronnej 

Korekta zdjęć dokonana przez doświadczonego laboranta – zobacz, jak piękna może być Twoja fotografia.

Pojedyncza sztuka już od 10.99zł

Dostępne pakiety jak i pojedyncze sztuki można zobaczyć w sklepie w jednej z zakładek:http://www.eobraz.pl/pakiety/taniePrzenieś swoje zdjęcie na płótno

Idealna dekoracja ścian. Zdjęcie wydrukowane na płótnie i naciągnięte na blejtram malarski. Dodatkowo w okresie przedświątecznym oferujemy rabat 20% na wybrane rozmiary. Pamiętaj, zdjęcie wystarczy wysłać mailem. Zobacz fotobrazy w naszym sklepie:http://www.eobraz.pl/k,pomysl_na_prezent-68.htmlBon upominkowy

Nie wiesz jaki prezent fotograficzny byłby najlepszy dla Twoich bliskich? Podaruj im bon upominkowy na kwotę od 30 do 300zł na dowolne oferowane usługi. Bon upominkowy można zamawiać również telefonicznie. Bon jest ważny 3 miesiące od momentu kupna. Każdy bon jest drukowany, tak żeby można go było wręczyć najbliższej osobie.

Bony upominkowe można znaleźć pod zakładką: http://www.eobraz.pl/k,bony_upominkowe-67.html

Kto wie, może to właśnie wysokiej jakości fotografia znajdzie się pod naszą tegoroczną choinką i wypełni nasze domy wspaniałą, rodzinną atmosferą.www.eobraz.pl

{lang: 'pl'}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*